loader

fancybox

E-Data Teknoloji

Sonlogger Türkiye dağıtıcılığı E-Data Teknoloji aracılığıyla yapılmaktadır. Distribütör çıkışlı SOHO ve TZ serisi cihazlarınız için Sonlogger'a ücretsiz sahip olabilirsiniz.

 (+90) 312 472 3656
 (+90) 216 576 4848
 infoe-data.com.tr
 www.e-data.com.tr
fancybox2

E-Data Teknoloji, Bilişim Teknolojileri alanındaki 30 yılı aşkın sektör deneyimi ile bugün Türkiye'nin önde gelen kurum ve kuruluşlarının teknoloji danışmanlığını yapmaktadır.

Alanının öncü ve yenilikçi firma ortaklıkları ile Ankara ve İstanbul ofisleri başta olmak üzere Türkiye'nin dört bir yanında hizmet veren öncü distribütörlerinden biridir. Geçmiş deneyimi, yenilikçi ürün&hizmet ortaklığı, uzman teknik ve pazarlama kadrosu ile iş ortaklarının gelişmeleri ve büyümeleri için rekabet avantajı sağlayan esnek çözümlerle katkı sağlar.

Çözüm alanları arasında Ağ ve Ağ Güvenliği ürünleri, Antivirüs, APT Koruma, DataCenter Çözümleri, Disk Yedekleme, Güvenli Baskı Çözümleri, KVKK/GDPR/ISO27001, Sertifikalı Veri Silme, Sızma-Zafiyet testi, Sistem Araçları – Masaüstü Çözümleri, Sunucu/Storage, Uygulama Güvenliği, Veri Güvenliği, Yama Yönetimi, Yedekleme Yazılımları yer almaktadır.

E-Data, 30 yılı aşkın deneyimi ile iş ortaklarının memnuniyeti, gelişmeleri ve büyümeleri için teknoloji liderleri ile stratejik ortaklıkları yapmayı ve Türkiye'deki firmalarla buluşturmayı ilke edinmiştir.